eBenzin: Güncel sanattan alternatif medyaya, foto röportajdan günlük izlenimlere kadar geniş bir alanı kapsayan, peryodik olarak yayımlanan e-zine.
Teknik not: Şu anda eBenzin'in "çıplak" versiyonunu görüyorsunuz. Kullandığınız tarayıcı, Cascading Style Sheets (CSS) teknolojisini desteklemiyor ya da bu özellik iptal edilmiştir. Merak ediyorsanız, tavsiye ettiğimiz tarayıcı, tabii ki Mozilla Firexof'tur.

eBenzin.com, Sayı:1, 2006

Sergi: Notre Histoire...

21 Ocak - 25 Mayıs 2006
Palais de Tokyo - Paris
Fotoğraflar: Christiane ChaponniereBu sayfadaki içeriği görüntülemek için Adobe Flash Player
yazılımının güncel versiyonu gereklidir.

Ücretsiz olarak yükleyin.

Eğer bilgisayarınızda Flash Player'ın kurulu olduğunu düşünüyorsanız,
sayfayı tekrar görüntülemek için tıklayın.

Fransa sanat sahnesinde dinamizmiyle, yaratıcı potansiyeliyle ve uluslararası başarılarıyla kendilerinden söz ettiren 29 sanatçı, sanat alanındaki en etkin mekanlardan birinde, Palais de Tokyo'da son eserlerini sergiliyor. "Notre histoire...", geleceğe dönük bir sergi olarak tanımlanıyor: geleceğin belleğini bugüne taşıyor. Kısa bir zamanda rekor kıran izleyici sayısıyla sergi, Fransa'da ağırlıklı olarak devletin tekelinde kalan çağdaş sanat sergileri arasından sıyrılmayı başardı.

Sanatçılar: Adel Abdessemed, Boris Achour, Saâdane Afif, Olivier Babin, Jules de Balincourt, Virginie Barré, Rebecca Bournigault, Mircea Cantor, Alain Declercq, Leandro Erlich, Laurent Grasso, Loris Gréaud, Kolkoz, Arnaud Labelle-Rojoux, Matthieu Laurette, Michael Lin, Mathieur Mercier, Jean-François Moriceau et Petra Mrzyk, Nicolas Moulin, Valérie Mréjen, Bruno Peinado, Bruno Serralongue, Nathalie Talec, Agnès Thurnauer, Barthélémy Toguo, Tatiana Trouvé, Fabien Verschaere, Wang Du.

www.palaisdetokyo.com